Pokazywanie postów oznaczonych etykietą opi. Pokaż wszystkie posty

Opi / Never Have Too Mani Friends!

Uwielbiam czerń na paznokciach i ostatnio zdecydowanie coraz częściej u mnie gości. Opi Never Have Too Mani Friends! z kolekcji Hello Kitty jest idealna - kremowa, głęboka i intensywna. 2 cienkie warstwy albo na upartego 1 grubsza. na zdjęciach bez topu.






Opi / Eurso Euro

Na wstępie zaznaczę, że kolor lakieru został wybrany ze względu na kolor, a nie ze względu na aktualnie trwające mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Całkowity zbieg okoliczności :D

Dzisiejszy bohater pochodzi z kolekcji Euro Centrale z 2013 roku. Opi Eurso Euro to głęboki niebieski kremowy odcień. Malowanie nie przysparzało żadnych problemów - dwie cienkie warstwy zupełnie wystarczyły do pokrycia płytki paznokci. Wysycha szybko, ale i tak jeszcze wszystko pokryłam topem Seche Vite (wielki powrót po kilku ładnych latach!).
Na palcu serdecznym bazą jest biel Opi Alpine Snow z dwoma trochę grubszymi warstwami. Kropki wykonałam w całości lakierami Opi: Gelato On My Mind, Give Me Space, My Silk Tie oraz Black Onyx.








Opi / Don't Bossa Nova Me Around

Takie delikatne kolory zdecydowanie ostatnio rzadziej goszczą na moich paznokciach. Dlatego postanowiłam zacząć je powoli odkurzać. I tak o to dzięki temu możecie poznać Don't Bossa Nova Me Aroud z kolekcji Brazil z 2014 roku. To przybrudzony róż, którego dwie cienkie warstwy wystarczą do pełnego pokrycia płytki. Świetnie wygląda na krótkich paznokciach, nie ściera się i nie odpryskuje.







Opi / 5 Apples Tall

Różowego kota znają chyba wszyscy. Nie rozumiem zupełnie jego fenomenu, no ale to już trzeba by się o to spytać małe dziewczynki. Nie mniej jednak OPI postanowiło stworzyć kolekcję sygnowaną imieniem tego popularnego kociaka, przy okazji nakrętki mają widoczny koci wzór. Nie zaprzeczę, że to właśnie on włączył moją zachciankę na trzy kolory z tej kolekcji ;)

Dziś na paznokciach możecie zobaczyć przepiękną czerwień 5 Apples Tall. Dwie warstwy, lub na upartego jedna grubsza zdecydowanie wystarczą. Trzymał się bez uszczerbku przez 5 dni i jeszcze kolejne by spokojnie przetrwał.





Opi / Cosmo with a Twist

Cosmo with a Twist to kolejny lakier z aktualnej kolekcji Starlight marki Opi. I był on moim drugim marzeniem, zaraz obok Give Me Space :)
Sam lakier to ciemnofioletowa baza z niebieskimi i różowymi drobinkami, które cudnie błyszczą w słońcu! Na paznokciach widzicie 2 cienkie warstwy lakieru pokryte oczywiście topem GTG.





Opi / Give Me Space

Pomiędzy robieniem farszu do pierogów i farszu do pasztecików drożdżowych, pokażę Wam cudny lakier, który dostałam od Mikołaja znanego szerzej jako Obsession - za co jeszcze raz dziękuję :) Marzył mi się od kiedy go tylko zobaczyłam i nie czekałam długo na to żeby zagościł na moich paznokciach. Opi Give Me Space pochodzi z aktualnej kolekcji Starlight.

Na zdjęciach widzicie 2 cienkie warstwy lakieru pokryte topem Essie Good To Go. W słońcu wygląda obłędnie i nie mogę przestać na niego patrzeć. Dlatego dobrze, że go dziś nie było, bo chyba koty musiałyby robić farsze w kuchni ;)







Obsługiwane przez usługę Blogger.

About me