Wygładzające mleczko do ciała

poniedziałek, lipca 25, 2011 unappreciated 1 Comments

Balsamów w szafce w łazience mam od groma i jeszcze więcej. Używam wielu na zmianę, ale tylko ten jeden jest moim numerem 1. - Nivea Wygładzające Mleczko Do Ciała dla skóry suchej z masłem Shea. Wiele dni czaiłam się na niego, żeby kupić. W końcu znalazłam przecenę w sklepach Rossman - ok. 15 zł za 400 ml. Wzięłam specjalnie opakowanie z pompką żeby łatwiej było mi wyciskać krem - nie lubię tłustymi od balsamów rękami wyciskać kolejną ich ilość na dłonie.


Opis producenta:
Długotrwała gładkość i ochrona suchej skóry.
Wzbogacona masłem Shea. Wygładzające mleczko do ciała NIVEA® niezwykle przyjemnie rozprowadza się na skórze. Jego formuła szybko się wchłania, intensywnie nawilżając, długotrwale wygładzając oraz chroniąc skórę przed wysuszeniem. Unikalna technologia Hydra IQ wspiera ciągły proces nawilżenia skóry od wewnątrz, zapewniając jej długotrwałą gładkość.


Samo mleczko rzeczywiście bardzo szybko się wchłania i bardzo dobrze nawilża moją bardzo suchą skórę. Dodatkowym plusem jest to, że dłonie po nim nie są bardzo tłuste i mogę zaraz po wysmarowaniu się balsamem, robić różne rzeczy.


Jedynym minusem jest to, że krem, który zostaje gdzieś tam w pompce "zasycha" i jeżeli nie używam go często to za pierwszym razem wychodzi mi taki troszkę "posklejany balsam". Muszę się tego pozbyć i dopiero wtedy mogę używać mleczka tak, jak trzeba.

1 komentarz:

  1. Bardzo się cieszę, że płyn Ci się podoba, zapach jest cudowny! :) Ostatnio musiałam ekspresowo zaprać bluzkę, którą oblałam sokiem i złapałam za ten płyn :D bluzka po wyschnięciu pachnie OBŁĘDNIE! Mogłabym ją non stop wąchać :)
    A odnośnie mleczka, mam chyba inną wersję, bez pompki, uwielbiam je, bo jest leciutkie jak piórko, wchłania się momentalnie i przy tym nawilża :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.

About me