Orly - szybka wygrana w szybkim konkursie

niedziela, marca 11, 2012 unappreciated 5 Comments

Po pierwsze: tak, wiem, opuściłam się. Miesiąc czasu zbierałam się, żeby się zebrać. Ale przeprowadzka tymczasowo do rodziców, remont mojego własnego M, szkoła, pisanie magisterki i praca to chyba już trochę za dużo. Ale postaram się poprawić, obiecuję!


Po drugie: dzisiejszy post z cyklu: "lubię się pochwalić" :) Szybka wygrana w szybkim konkursie na profilu Orlybeauty na Facebook'u wygrałam zestaw Cool Romance mini kit z czterema pięknymi lakierami, które chciałam mieć od momentu ich zobaczenia! Wysyłka doszła do mnie baaaardzo szybko i od razu wzięłam się do używania!
Na pierwszy ogień poszła piękna mięta Jealous, much? 
Kolor! Jest po prostu piękny, idealny. Bez dodatku zielonych, czy niebieskich refleksów.
Aplikacja - pomimo tak małego pędzelka, malowało się świetnie. Niestety potrzebowałam 2-3 warstw lakieru, aby nie było prześwitów. Pomimo to schnie migusiem.
Trwałość! 4 dni bez odprysków, z lekkim ścieraniem końcówek. Myślę, że wytrzymałby i dłużej, ale ja dłużej nie noszę jednego koloru na paznokciach :)


Jestem z tej serii baaardzo zadowolona, tak jak jestem w ogóle zadowolona z lakierów Orly. Następne już niebawem na moich paznokciach :)

5 komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.

About me